O nás

O naší chovatelské stanici
Od roku 2014 –  dodnes

Chováme rotvajlery

Roky 2014-2021

Chov Cane Corso

Roky 2011-2021

Labradorský retrívr

O nás: Habi’s gang – Odkud přišel náš gang

V roce 2011 jsem si pořídil prvního psa, který měl být mým parťákem na cestě životem. Nebylo snadné vybrat to správné plemeno, ale nakonec jsem se rozhodl pro labradorského retrívra. Společně jsme zažili spoustu dobrodružství a mé srdce bylo naplněno láskou k těmto čtyřnohým miláčkům.

O dva roky později jsem poznal plemeno rotvajler a byl jsem okamžitě uchvácen. Už na první pohled jsem věděl, že toto plemeno je pro mne stvořené. V průběhu let jsem se setkal i s dalším plemenem Cane Corso (Italský Corso pes). I když to jsou krásní a silní psi, mé srdce patřilo stále rotvajlerům. A tak v roce 2021 začala naše chovatelská stanice Habi’s Gang pod záštitou ČMKU a FCI.

Naše tajná zbraň? Mé děti! Ony svou lásku darují nejen dospělým psům v naší smečce, ale hlavně rozmazlují štěňátka a připravují je na kontakt s budoucími rodinami. Díky tomu jsou naše štěňata zvyklá na přítomnost lidí různého věku a velmi dobře se adaptují do nových domovů. Každé štěně je pro nás jedinečné a má svoji osobnost. Snažíme se najít tu správnou rodinu pro každého malého rottweilera a tímto způsobem tvořit trvalá přátelství mezi lidmi i psy.

Tak co říkáte? Přidejte se k naší rodině Habi’s gang a zažijte radost z přátelství s jedním z našich úžasných rotvajlerů. Těšíme se na vás!

Co nás žene

Náš cíl

Naše filozofie spočívá ve čtyřech klíčových principech: zdraví, výcvik, přátelství a pohoda. Naším cílem je vychovávat štěňata, která jsou zdravá, hravá a temperamentní. V našem „gangu“ se pečlivě staráme o jejich výchovu a socializaci. Chceme, aby se naši rotvajleři stali nejen skvělými společníky, ale také skutečnými hrdiny svých rodin.

Team

Náš „Gang“

Martin Habart

Chovatel

Beata

Socializace

Diana

Socializace