RTW „E“ – 5. týden

11. 6. 2023

✨ Za posledních pár týdnů se naše štěňata naučila mnoho nových věcí a zdokonalila svou sílu, kterou nyní ochotně nasazují ve svých každodenních aktivitách. Malé tlapičky, které byly kdysi tak křehké, teď hbitě drápají po zemi, jako by se pokoušely odkrýt skryté poklady. A jejich poskakování… Je to úchvatné divadlo plné radosti.
V jejich očkách se zračí hravost a touha po dobrodružství. Zpočátku byli trochu opatrní a váhali-li se pustit dál od svého pelechu, ale dnes už vesele pobíhají po zahradě, zkoumají každý kousek trávy a větvičku, kterou potkají. Je vidět, že se naučili ocenit krásy a tajemství přírody.
Jejich malá tělíčka by možná mohla působit křehce, ale jejich síla je už nyní úctyhodná. Štěňata s nadšením provádějí své první pokusy o zápasení a utkání sil mezi sourozenci, což je nesmírně zábavné sledovat. I přes to, že jsou na začátku svého života, už teď mají v sobě sílu budoucích strážců domova.
Vzájemné interakce mezi štěňaty jsou překrásným symbolem jejich vzrůstajícího sebevědomí a sociálnosti. Není nic milejšího než sledovat tyto malé rotvíčky komunikovat s ostatními členy smečky prostřednictvím šťastného vrčení nebo veselých skoků.✨

 

Mohlo by se vám také líbit…

Čekáme štěňátka fenky ORY, vrh „F“

Čekáme štěňátka fenky ORY, vrh „F“

Čekáme štěňátka! Oznamujeme březost fenky Ora "Nera" Monty Black, která očekává štěňata, vrh "F", s interšampionem Peseus Angaros. Tato kombinace slibuje štěňata s...