RTW „E“ – 5. týden

11. 6. 2023

✨ Za posledních pár týdnů se naše štěňata naučila mnoho nových věcí a zdokonalila svou sílu, kterou nyní ochotně nasazují ve svých každodenních aktivitách. Malé tlapičky, které byly kdysi tak křehké, teď hbitě drápají po zemi, jako by se pokoušely odkrýt skryté poklady. A jejich poskakování… Je to úchvatné divadlo plné radosti.
V jejich očkách se zračí hravost a touha po dobrodružství. Zpočátku byli trochu opatrní a váhali-li se pustit dál od svého pelechu, ale dnes už vesele pobíhají po zahradě, zkoumají každý kousek trávy a větvičku, kterou potkají. Je vidět, že se naučili ocenit krásy a tajemství přírody.
Jejich malá tělíčka by možná mohla působit křehce, ale jejich síla je už nyní úctyhodná. Štěňata s nadšením provádějí své první pokusy o zápasení a utkání sil mezi sourozenci, což je nesmírně zábavné sledovat. I přes to, že jsou na začátku svého života, už teď mají v sobě sílu budoucích strážců domova.
Vzájemné interakce mezi štěňaty jsou překrásným symbolem jejich vzrůstajícího sebevědomí a sociálnosti. Není nic milejšího než sledovat tyto malé rotvíčky komunikovat s ostatními členy smečky prostřednictvím šťastného vrčení nebo veselých skoků.✨

 

Mohlo by se vám také líbit…

RTW „E“ – 4. týden

RTW „E“ – 4. týden

Čtyři týdny utekly jako voda a naše malé chlupaté kuličky si každým dnem více uvědomují, že mají...

RTW „E“ – 3. týden

RTW „E“ – 3. týden

Vrh "E" Jsou nám již 3 týdny, a dnes jsme prvně koukli ven. Exploze - VOLNÁ Ebby - rez. Elvis -...

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..